Rozwody

Profesjonalna kancelaria prawna Wrocław

Kancelarie Knuter zapewniają kompleksową obsługę prawną w procesach rozwodowych, separacjach i związanych z nimi sprawach dotyczących alimentów. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza pozwalają nam na udzielenie Klientowi pomocy prawnej, dostosowanej do aktualnych potrzeb. Siedziba naszej kancelarii mieści się we Wrocławiu przy ulicy Piłsudskiego 89/12, jednak z powodzeniem udzielamy porad i świadczymy usługi również osobom spoza stolicy Dolnego Śląska.

Zalety pomocy adwokata w sprawach o rozwód

Zdajemy sobie sprawę z jak silnym stresem i emocjami wiąże się rozwód. Często nie sprzyja on racjonalnemu postępowaniu, w tym przede wszystkim samodzielnemu prowadzeniu własnej sprawy rozwodowej przed Sądem. Dlatego szczególnie w takich przypadkach pomoc doświadczonego prawnika, który potrafi spojrzeć na sprawę swego Klienta z dystansem i obiektywnie, może w znaczny sposób ułatwić przejście przez cały proces sądowy.

Szeroka oferta pomocy prawnej – adwokat rozwodowy Wrocław

Nasi adwokaci reprezentują swych Klientów w postępowaniach sądowych w charakterze pełnomocnika. Oferujemy pomoc prawną w tak trudnych sprawach jak podział majątku wspólnego parterów, ustalenia zasad kontaktów z dziećmi czy też wysokości alimentów. Zapewniamy fachowe doradztwo prawne, pozwalające na szybkie i efektywne rozwiązanie kłopotów Klienta. Sporządzamy pozwy oraz innego rodzaju pisma. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przygotowane przez nas dokumenty przyczyniały się do pomyślnego rozwiązania danej sprawy.

Oferta naszej kancelarii prawnej obejmuje tak trudne i ważne problemy jak m.in. uregulowanie kwestii władzy rodzicielskiej nad nieletnimi dziećmi rozwodzącej się pary, ustalenie po czyjej stronie leży wina rozkładu małżeńskiego pożycia, określenie wysokości alimentów, a także podział majątku byłych małżonków.

Nasi prawnicy zapewniają kompleksowe czynności dotyczące przygotowań oraz przeprowadzania samego procesu rozwodowego. Pomagamy w zebraniu koniecznych dokumentów i przygotowaniu pism na etapie czynności wstępnych. Informujemy, które pisma należy zgromadzić, przygotowujemy pozew zawierający żądanie rozwiązania małżeństwa i jeśli jest taka potrzeba, również przyznania władzy rodzicielskiej czy ustalenia kontaktów z dzieckiem itp. Sporządzamy wnioski o zabezpieczenie roszczeń o alimenty, a także wnioski dowodowe dotyczące np. zeznań świadków i stron, wiadomości SMS czy e-mail, wykazy połączeń telefonicznych itp. Wiemy, jak ważne jest przekazywanie informacji o kolejnych etapach postępowania, dlatego przez cały okres przygotowań i samego procesu pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli poszukują więc Państwo skutecznej i rzetelnej kancelarii prawnej świadczącej usługi w zakresie spraw rozwodowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie kancelarii i zaprezentowania swojej sprawy. Z uwagą wysłuchamy i przedstawimy dostępne możliwości prawne dla danej sytuacji.