Rozwody

Profesjonalna kancelaria prawna Wrocław

Kancelarie Knuter zapewniają kompleksową obsługę prawną w procesach rozwodowych, i związanych z nimi sprawach dotyczących podziału majątku po rozwodzie, alimentów oraz wykonywania władzy rodzicielskiej. Nasze wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza pozwalają nam na udzielenie Klientowi pomocy prawnej, dostosowanej do aktualnych potrzeb.

Zalety pomocy adwokata lub radcy prawnego w sprawach o rozwód

Zdajemy sobie sprawę z jak silnym stresem i emocjami wiąże się rozwód. Często nie sprzyja on racjonalnemu postępowaniu, w tym przede wszystkim samodzielnemu prowadzeniu własnej sprawy rozwodowej przed Sądem. Dlatego szczególnie w takich przypadkach pomoc doświadczonego prawnika, który potrafi spojrzeć na sprawę swego Klienta z dystansem i obiektywnie, może w znaczny sposób ułatwić przejście przez cały proces sądowy.

Szeroka oferta pomocy prawnej – adwokat rozwodowy Wrocław

Nasi adwokaci oraz radcowie prawni reprezentują swych Klientów w postępowaniach sądowych w charakterze pełnomocnika. Oferujemy pomoc prawną w tak trudnych sprawach jak podział majątku wspólnego, ustalenia zasad kontaktów z dziećmi czy też wysokości alimentów. Zapewniamy fachowe doradztwo prawne, pozwalające na szybkie i efektywne rozwiązanie kłopotów Klienta. Zawsze dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przygotowane przez nas dokumenty przyczyniały się do pomyślnego rozwiązania danej sprawy.

Pomagamy w zebraniu koniecznych dokumentów i przygotowaniu pism na etapie czynności przygotowawczych. Sporządzamy wnioski o zabezpieczenie roszczeń o alimenty, a także wnioski dowodowe dotyczące np. zeznań świadków, pomagamy zgromadzić odpowiedni materiał dowodowy. Wiemy, jak ważne jest przekazywanie informacji o kolejnych etapach postępowania, dlatego przez cały okres przygotowań i samego procesu pozostajemy w stałym kontakcie z Klientem.

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli poszukują Państwo skutecznej i rzetelnej kancelarii prawnej świadczącej usługi w zakresie spraw rozwodowych, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub osobistego w siedzibie kancelarii i zaprezentowania swojej sprawy. Z uwagą wysłuchamy i przedstawimy dostępne możliwości prawne dla danej sytuacji.