Wojciech Knuter
Radca prawny Wrocław

Radca Prawny Grzegorz Knuter

Wojciech Knuter jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w siedzibą w Poznaniu. Ukończył aplikację radcowską. W kancelarii kieruje zespołem specjalistów z zakresu prawa budowlanego i sprawami związanymi z rynkiem nieruchomości. We współpracy z notariuszami, pośrednikami oraz rzeczoznawcami świadczy kompleksową usługę prawną rynku nieruchomości.

Kancelarie Prawne Knuter od lat zajmują się kompleksową obsługą Klientów głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa karnego. Kancelaria Radców Prawnych to zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej zająć się obsługą zleconych spraw. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet jeśli sprawa jest bardzo skomplikowana.

Pomagamy Klientom indywidualnym, jak również obsługujemy podmioty gospodarcze. Podjęcie działań zawsze poprzedzone jest dokładną analizą, rozpoznaniem sprawy oraz zaplanowaniem poszczególnych kroków. Dzięki temu nasi Klienci zyskują solidnego partnera biznesowego, który dba nie tylko o aktualne sprawy, ale również o długofalową dobrze opracowaną strategię biznesową przedsiębiorstwa.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu obsłudze prawnej procesów budowlanych oraz audytów nieruchomości. Prowadzimy postępowania sądowe i mediacyjne. Ponadto w bogatej ofercie naszych usług oferujemy Państwu obsługę prawną spółek kapitałowych oraz pośredników nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Prowadzimy również sprawy rozwodowe, sprawy z zakresu prawa rodzinnego i spadkowego w ramach odrębnej specjalizacji.

Dlaczego warto skorzystać z usług Kancelarii radcy prawnego we Wrocławiu

Współpraca ze specjalistą, szczególnie w początkowej fazie postępowania w większości przypadków decyduje o późniejszym powodzeniu prowadzonej sprawy.

Pomożemy odnaleźć się w zawiłym gąszczu przepisów, opracujemy optymalną dla sprawy strategię oraz przeprowadzimy przez zawiłości postępowania sądowego.

Warto powierzyć właśnie naszej kancelarii rozwiązanie kwestii natury prawnej. Co zdecydowanie przemawia na korzyść kancelarii radcy prawnego we Wrocławiu?

  • Nie boimy się trudnych oraz zawiłych spraw.
  • Walczymy do końca, aby nasze starania przyniosły zamierzony skutek.
  • Planujemy z wyprzedzeniem wszystkie działania, wykonujemy pogłębioną analizę oraz zapoznajemy się z wszystkimi aspektami sprawy. W ten sposób mogą mieć Państwo pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony profesjonalnie.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdej z powierzonych nam spraw.
  • Stała współpraca ze specjalistami z innych dziedzin, takimi jak rzeczoznawcy, czy notariusze, pozwala nam jeszcze lepiej wykonywać nasze zadania.
  • Możemy zaoferować swoje usługi zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i osobom indywidualnym. – Jesteśmy otwarci zarówno na krótką, jak również długotrwałą współpracę.
  • Podejmiemy się opracowania długofalowej strategii biznesowej Państwa przedsiębiorstw.
Wrocław, ul. Piłsudskiego 89/12