Wojciech Knuter
Radca prawny Wrocław

Radca Prawny Grzegorz Knuter

Wojciecha Knuter,  ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie

Adama Mickiewicza w siedzibą w Poznaniu, a następnie ukończył aplikację radcowską.

W kancelarii kieruje  zespołem specjalistów z zakresu prawa budowlanego

i sprawach związanych z rynkiem nieruchomości

We współpracy z notariuszami, pośrednikami oraz rzeczoznawcami świadczy kompleksową usługę prawną rynku nieruchomości.

Kancelarie Prawne Knuter od lat zajmują się kompleksową obsługą Klientów głównie w obszarze prawa cywilnego i prawa karnego. Kancelaria Radców Prawnych to zespół wysokiej klasy specjalistów, którzy dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej zająć się obsługą zleconych spraw. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, nawet jeśli sprawa jest bardzo skomplikowana.

Pomagamy Klientom indywidualnym, jak również obsługujemy podmioty gospodarcze. Podjęcie działań zawsze poprzedzone jest dokładną analizą, rozpoznaniem sprawy oraz zaplanowaniem poszczególnych kroków. Dzięki temu nasi Klienci zyskują solidnego partnera biznesowego, który dba nie tylko o aktualne sprawy, ale również o długofalową dobrze opracowaną strategię biznesową przedsiębiorstwa.

Profesjonalny zespół specjalistów kierowany jest przez radcę prawnego Wojciecha Knuter, który ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w siedzibą w Poznaniu, a następnie ukończył aplikację radcowską. Kancelaria Radców Prawnych Knuter specjalizuje się w prawie procesowym oraz postępowaniach związanych z rynkiem nieruchomości i budownictwa.

Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu audytów prawnych nieruchomości, jak również w obsłudze prawnej procesów budowlanych. Prowadzimy postępowania sądowe i mediacyjne. Ponadto w bogatej ofercie naszych usług oferujemy Państwu obsługę prawną spółek kapitałowych oraz pośredników nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Oprócz tego chętnie podejmujemy się spraw z zakresu prawa rodzinnego i prawa pracy w ramach odrębnej specjalizacji.

Na liście specjalistów, bez których pomocy nie sposób się czasem obejść, znajduje się na pewno radca prawny, który zalicza się do zawodów zaufania publicznego. W związku z tym, że w życiu bywa różnie, warto wiedzieć, czym zajmuje się taka osoba i w jakiej sytuacji dobrze jest się do niej zgłosić.

Nasza kancelaria radców prawnych Knuter zatrudnia profesjonalistów, którzy każdego dnia robią wszystko, aby znaleźć wyjście z trudnej sytuacji osób zwracających się do nas po pomoc.

Niektórzy nie doceniają roli, jaką może pełnić dobry radca prawny. Po prostu wydaje im się, że najlepszym wyjściem z sytuacji jest samodzielne działanie. Nic bardziej mylnego- rola radcy prawnego wykracza daleko poza indywidualne możliwości klienta. Współpraca ze specjalistą, szczególnie w początkowej fazie postępowania w większości przypadków decyduje o późniejszym powodzeniu prowadzonej sprawy.

 

Dlaczego warto skorzystać z usług Kancelarii radcy prawnego we Wrocławiu

Pomożemy odnaleźć się  w zawiłym gąszczu przepisów, opracujemy optymalną dla sprawy strategię  oraz przeprowadzimy przez zawiłości postępowania.

Warto powierzyć właśnie naszej kancelarii rozwiązanie kwestii natury prawnej. Co zdecydowanie przemawia na korzyść kancelarii radcy prawnego we Wrocławiu?

  • Nie boimy się  trudnych oraz zawiłych spraw.
  • Walczymy do końca, aby nasze starania przyniosły zamierzony skutek, czyli taki, jakiego oczekują nasi klienci.
  • Planujemy z wyprzedzeniem wszystkie działania, wykonujemy pogłębioną analizę oraz zapoznajemy się z wszystkimi aspektami sprawy. W ten sposób mogą mieć Państwo pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony profesjonalnie.
  • Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.
  • Indywidualnie podchodzimy do każdej z powierzonych nam spraw.
  • Stała współpraca ze specjalistami z innych dziedzin, takimi jak rzeczoznawcy, czy notariusze, pozwala nam jeszcze lepiej wykonywać nasze zadania.
  • Możemy zaoferować swoje usługi zarówno dużym przedsiębiorstwom, jak i osobom indywidualnym. – Jesteśmy otwarci zarówno na krótką, jak również długotrwałą współpracę.
  • Podejmiemy się opracowania długofalowej strategii biznesowej Państwa przedsiębiorstw.

Zatem, w przypadku kiedy potrzebują Państwo pomocy natury prawnej, nasza kancelaria będzie w stanie udzielić takiego wsparcia, jakiego Państwo oczekują. Wrocław jest miastem, w którym mieści się nasza siedziba, dlatego serdecznie zachęcamy do wizyty wszystkich, którzy chcą z nami porozmawiać bezpośrednio. Poniżej znajdą Państwo więcej informacji na temat tego, czym się zajmujemy oraz jakie jest nasze doświadczenie w tej branży. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służymy swoją pomocą.

Czekamy na Państwa w Kancelarii radcy prawnego we Wrocławiu. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości. Dla nas kluczowa jest skuteczność oraz indywidualne podejście do obsługi każdej ze spraw. Stale współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami, jak również pośrednikami działającymi na rynku nieruchomości. Zdobyte doświadczenie sprawia, że obsługa naszych Klientów odbywa się w sposób bardzo profesjonalny.

Wrocław, ul. Piłsudskiego 89/12