Grzegorz Knuter
Adwokat Wrocław

adwokat Grzegorz

Członek Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu, który doświadczenie zdobywał podczas pracy na stanowisku prokuratora we wrocławskiej Prokuraturze Okręgowej.

Doświadczenie prawników oraz zindywidualizowane podejście do obsługi Klientów to podstawa funkcjonowania dobrej kancelarii prawnej. Znajomość przepisów oraz umiejętność rozwiązywania trudnych spraw to natomiast podstawowe cechy dobrego prawnika we Wrocławiu. Kancelarie Knuter dbają przede wszystkim o wysoką jakość obsługi Klienta i skuteczność w realizacji spraw, dlatego zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów.

Tworzą go prawnicy z wieloletnim doświadczeniem procesowym. Jako profesjonaliści skupiamy się na tym, by realizować sprawy w sposób skuteczny, jednocześnie z zachowaniem zasad etycznych oraz pełnej dyskrecji naszych Klientów. Główną specjalizacją naszej kancelarii są sprawy w obszarze prawa karnego.

Jeśli szukają Państwo pomocy adwokata we Wrocławiu, który zadba o jak najlepsze rozwiązanie Państwa spraw, to zapraszamy do współpracy. Adwokat Grzegorz Knuter jako prawnik z bogatym stażem pracy pełniący przez wiele lat funkcję prokuratora w Prokuraturze Okręgowej we Wrocławiu w Wydziale Śledczym oraz w Wydziale Przestępczości Gospodarczej profesjonalnie zajmuje się prowadzeniem nawet bardzo skomplikowanych i trudnych spraw karnych.

Aktualnie Adwokat Grzegorz Knuter jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu i współtworzy zespół Kancelarii Knuter z siedzibą we Wrocławiu. Dobry prawnik to większa szansa na pozytywne rozwiązanie Państwa spraw, jak również gwarancja współpracy w miłej i profesjonalnej atmosferze.

Doskonale orientujemy się w sprawach karnych związanych z różnego rodzaju przestępstwami, sprawach karnych skarbowych, jak również mamy bogate doświadczenie w postępowaniach związanych z Europejskim Nakazem Aresztowania. Oferujemy pomoc prawną, pełne wsparcie i zaangażowanie wykwalifikowanych prawników. Każdą sprawę dokładnie analizujemy i przygotowujemy unikalną strategię działania dostosowaną do potrzeb Klienta oraz do specyfiki sprawy.

Adwokat Wrocław zaprasza do współpracy z naszą Kancelarią.

Adwokat Wrocław, ul. Piłsudskiego 89/12