Karolina Latosińska
Radca prawny

Radca Prawny Karolina Latosińska

Mecenas Karolina Latosińska. Jest specjalistą w zakresie postępowania sądowego i administracyjnego, prawa cywilnego, jak również doskonale zna się na specyfice podmiotów korporacyjnych.

Nasza kancelaria do przede wszystkim zespół specjalistów z zakresu prawa, którzy swoim doświadczeniem i wiedzą pomagają w rozwiązywaniu spraw, z którymi przychodzą do nas Klienci. Współpracujemy zarówno z osobami fizycznymi, jak również prowadzimy sprawy biznesowe współpracując ściśle z podmiotami gospodarczymi. Oprócz porad prawnych, reprezentujemy naszych Klientów przed sądem i urzędami. Ponadto do naszych zadań należy udzielanie opinii prawnych. Nad sprawną i efektywną obsługą postępowań czuwa zespół radców prawnych, którzy posiadają niezbędne doświadczenie, pozwalające im na prowadzenie spraw nawet bardzo zawiłych.

W Kancelariach Knuter jednym z partnerów jest mecenas Karolina Latosińska. Jest specjalistą w zakresie postępowania sądowego i administracyjnego, prawa cywilnego, jak również doskonale zna się na specyfice podmiotów korporacyjnych. O jej wysokich kwalifikacjach świadczy między innymi ukończony Wydział Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Ponadto należy do Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Jeżeli szukają Państwo pomocy Radcy Prawnego z wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem, zapraszamy do Kancelarii Knuter. Zależy nam na tym, by każdy z Klientów był zadowolony z efektów naszych prac i by czuł wsparcie w ich prowadzeniu. Każda sprawa jest przez nas dokładnie analizowana. Jednym z naszych głównych założeń jest osiąganie sukcesu poprzez indywidualne podejście do każdego Klienta. W przypadku pomiotów gospodarczych zapoznajemy się ze specyfiką i strategią działania przedsiębiorstwa, tak aby nasza pomoc była jeszcze bardziej skuteczna.

Wrocław, ul. Piłsudskiego 89/12