O kancelarii

O kancelarii

Kancelarie Prawne Knuter

z siedzibą we Wrocławiu tworzy profesjonalny zespół prawników z wieloletnim doświadczeniem, którzy specjalizują się przede wszystkim w prawie karnym oraz w prawie cywilnym. Jesteśmy po to, by pomóc Państwu w nawet bardzo trudnych i skomplikowanych sprawach.

Nie boimy się wyzwań, a do każdej sprawy podchodzimy z największą możliwą uwagą i zaangażowaniem, tak aby jak najlepiej wywiązać się ze zleceń Klientów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak również prowadzimy sprawy związane z podmiotami gospodarczymi.

Nasza kancelaria, po przyjęciu sprawy w pierwszym kroku skupia się na jak najlepszym rozpoznaniu potrzeb kierując się indywidualnym podejściem do Klienta. Następnie dopasowujemy strategię działania w taki sposób, by zidentyfikowane potrzeby w jak największym stopniu zrealizować i osiągnąć zamierzony cel. Dzięki współpracy z wykwalifikowanymi specjalistami z zakresu prawa, w szczególności prawa cywilnego i prawa karnego możemy Państwu zagwarantować, że nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie profesjonalizmu od momentu pierwszego kontaktu z Państwem aż do czasu zakończenia sprawy. Jesteśmy dyspozycyjni i gotowi do pomocy. Priorytetem naszej kancelarii jest przede wszystkim spersonalizowane podejście do obsługi spraw, co oznacza że Kancelarie Prawne Knuter zapewniają indywidualną obsługę Klienta i każdorazowo dokładnie analizują zleconą sprawę.

Naszym najważniejszym celem jest utrzymanie wysokiej skuteczności w realizacji spraw. Wszelkie działania prowadzone są zgodnie z obowiązującymi zasadami etycznymi. Zapewniamy poufność i pełną dyskrecję przy prowadzeniu spraw. Jesteśmy zobowiązani do zachowania tajemnicy zawodowej.

Obsługa prawna jest jedną z bardziej potrzebnych usług poszukiwanych przez całkiem sporo osób. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ o ile wiele spraw można rozwiązać samodzielnie, o tyle właśnie w przypadku prawa, skorzystanie ze wsparcia odpowiedniego specjalisty jest często rzeczą konieczną, bez której nie sposób się obyć.

Dlaczego tak się dzieje? Z jakiego powodu pomoc adwokata, czy radcy prawnego jest tak ważna?

CZEMU ZATRUDNIENIE ADWOKATA MA SENS?
Na pewno osobie niedoświadczonej trudno rozeznać się w ogromnej ilości przepisów oraz najróżniejszych regulacji prawa. Poza tym, w tym zawodzie często liczy się doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw.

Specyfika sądu jest taka, że czasami trudno się w takiej rzeczywistości odnaleźć osobie, która nie jest przyzwyczajona do tego typu miejsc i nie do końca wie, w jaki sposób się zachować. Sprawy natury prawnej dotyczą również kwestii mających bardzo duże znaczenie. Chodzić może na przykład o spory majątek zapisany w testamencie albo o prawo do opieki nad dziećmi, dlatego na pewno nikt nie chce ryzykować, że coś pójdzie źle.

Właśnie z tego powodu zdecydowanie przyda się dobra kancelaria prawnicza. Jakie są sposoby na znalezienie dobrego adwokata, czy radcy prawnego? Wybór właściwych specjalistów to ważna rzecz, ponieważ od tego zależy, jak cała sprawa się zakończy.

Wszak często może ona rzutować na przyszłość danej osoby i to zarówno w sposób negatywny, jak i pozytywny. Dlatego z jednej strony jest to taka obrona przed możliwym czarnym scenariuszem, a z drugiej wykorzystanie maksymalnie szans, które stawia przed nami życie. Jeżeli kogoś interesuje kancelaria radca prawny albo adwokat może być poszukiwany na różne sposoby, każdy robi to po swojemu. Jakie są najpopularniejsze metody szukania kogoś takiego?

 • niektórzy korzystają z rekomendacji znajomych albo rodziny, szczególnie gdy mają możliwość zapytać o zdanie osoby, która całkiem niedawno z takich usług korzystała, można wtedy bazować na doświadczeniu osoby, do której mamy zaufanie;
 • inni liczą na opinie ludzi w sieci, jednak zawsze warto w takim wypadku zachować czujność, ponieważ nie wszystkie one mogą być prawdziwe, w internecie nie brakuje osób chcących na przykład kogoś oczernić, jak również takich, które robią sobie sztuczny rozgłos i reklamę;
 • jeszcze inni po prostu szukają w swojej najbliższej okolicy kancelarii i decydują się na jedną z nich, licząc na to, że uda im się dobrze trafić, jednak jest to taka metoda prób i błędów;
 • są natomiast osoby, które sprawdzają konkretne kancelarie prawne pod kątem doświadczenia w danej dziedzinie prawa, której dotyczy rozprawa sądowa.

Mając świadomość, jak ważny jest wybór odpowiedniej osoby, która pomoże rozwiązać różne prawne kwestie, z pełną świadomością polecamy Państwu nasze usługi. Kancelarie Prawne Knuter, które mają swoją siedzibę w mieście Wrocław, zatrudniają pracowników mających duże doświadczenie przede wszystkim w:

 • Prawie karnym — to dziedzina, która normuje kwestie odpowiedzialności karnej za przewinienia, za które grozi kara kryminalna. Chodzi zarówno o te poważne, jak i te o mniejszej szkodliwości, dlatego sytuacji, w których nasza kancelaria prawnicza świadczy właśnie taką pomoc, jest naprawdę wiele.
 • Prawie cywilnym — dotyczącym na przykład rzeczy materialnych, praw majątkowych, czy kwestii rodzinnych. Przykładem są rozwody, przyznanie opieki nad dzieckiem, wywalczenie praw majątkowych po zmarłej osobie i sporo innych.

W jednym i drugim przypadku zdarzają się sytuacje, które mogą mieć dość nieprzyjemne konsekwencje. Są one w stanie całkowicie wywrócić życie do góry nogami. Z tej przyczyny odpowiednie kancelarie prawne powinny być sprawą priorytetową i należy do tego tematu podchodzić w sposób bardzo poważny. Nie można tego lekceważyć, myśląc, że jakoś to będzie i licząc po prostu na dobry obrót spraw. Najpierw należy zgłosić się do właściwego adwokata, a dopiero później można liczyć na pozytywny bieg wydarzeń. Jeśli interesuje Państwa kancelaria prawna we Wrocławiu, to służymy pomocą i wsparciem. Dlaczego najlepiej zgłosić się właśnie do nas?

 • wspomniane doświadczenie w danej dziedzinie jest często kluczowe, gdy dochodzi do procesu sądowego, w takich sytuacjach mogą Państwo liczyć na nasze umiejętności, ponieważ potrafimy się w nich doskonale odnaleźć;
 • oferujemy kompleksową obsługę biznesową, dlatego nasze usługi mogą być przydatne dla właścicieli dużych i małych firm;
 • bardzo skrupulatnie podchodzimy do każdej sprawy, nasza strategia działania jest dokładnie zaplanowana, przemyślana i wcielona w życie z dbałością o szczegóły;
 • dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin wciąż poszerzamy swoją wiedzą i możemy zagwarantować profesjonalne usługi na wysokim poziomie;
 • nasza kancelaria prawna we Wrocławiu za cel stawia sobie najwyższą skuteczność i zadowolenie klientów, natomiast ogromnie ważne jest dla nas również etyczne podejście do sprawy, o czym nie zapominamy w naszej codziennej pracy;

Jeśli zatem zainteresowała Państwa nasza kancelaria radca prawny albo adwokat służy swoją profesjonalną pomocą. Mamy nadzieję, że od dziś to właśnie Kancelarie Prawne Knuter, mające swoje biuro w mieście Wrocław, będą takim oczywistym miejscem, do którego będą się Państwo zgłaszać w razie jakichkolwiek spraw natury prawnej. Poniżej znajdą Państwo dokładniejsze informacje na temat naszego biura i zasad, którymi kierujemy się na co dzień.

Doradzamy tam, gdzie inni się wycofują.

Galeria